Aktualności

Turnieje Tenis 10 Tychy o Puchar Dyrektorów SP 18,40,35,36

2016-05-26 10:44:52

 Sprawozdanie Turniej Tenis 10 Tychy o Puchar SP 18 i SP 40  Z DNIA 12.05.2016

 
To Już kolejne spotkanie z dziećmi na kortach Klubu Tenisowego Tennis Team przy ul.Edukacji .
70 dzieci rywalizowało o Puchar Dyrektorów szkół SP 18  SP 40. Rywalizacja przebiegała na 12  specjalnie przygotowanych dla dzieci w tym wieku mini kortach .Na obiekcie pojawiło się wielu rodziców , którzy we wspaniały sposób dopingowali swoje pociechy .
Wyniki
Klasa 1 chłopcy i dziewczynki :
1m Hajduk Jakub
2m Kulpecki Mikołaj
3m Pascal Lenart
Klasa 2 chłopcy
1m Vitek Jakub
2m Majkowski Mateusz
3m Ross Mateo
Klasa 2 dziewczynki
1m Galwas Wiktoria
2mKurek Katarzyna
3m Hajduk Hania
Klasa 3 dziewczynki
1m Majcher Joanna
2m Moroz Wiktoria
3m Parkitny Amelia
Klasa 3 chłopcy
1m Miszczak Bartosz
2m Orłowski Kacper
3m Gołuch Igor
Grupa Masters
1m Matuszyński Jakub
2m Majcher Mateusz
3m Rządza Dawid
Sprawozdanie Turniej Tenis 10 Tychy o Puchar Dyrektorów SP 35 i SP 36  z dnia 24.05.2016
To już ostatnie spotkanie dzieci w tegorocznej edycji turniejów o puchar dyrektorów szkół podstawowych 2016 , lecz nie ostatni tyski turniej – w przygotowaniu jest finał edycji 2016 – Mistrzostwa Tychów Tenis 10 o Puchar Bartłomieja Kuchty ( 18.06.2016)
Ponownie na starcie zjawiło się ponad 70 dzieci reprezentujących szkoły podstawowe nr 6,17,18,35,36,40 , w których od 3 lat prowadzony jest program tenis 10 Tychy .”Jestem bardzo zadowolony a zarazem wzruszony , iż na każdy turniej tego typu zjawia się z uśmiechem tak liczna grupa dzieci , chcących bawić się tenisem .Dziękuję ponownie wszystkim , którzy w tym roku szkolnym przyczynili się to tego , iż mogliśmy się  w Tennis Team spotykać i dopingować dzieci do super zabawy , a szczególnie UM Tychy iż kilka lat temu poparł moją inicjatywę .Mam nadzieję , iż ten program w szkołach będzie wieczny „
Wyniki :
Klasa 1 chłopcy i dziewczynki
1m Hajduk Jakub
2m Kulpecki Mikołaj
3m Jędrycha Mateusz
Klasa 2 dziewczynki
1m Galwas Wiktoria
2m Kurek Kasia
3m Hajduk Hania
Klasa 2 chłopcy
1m Majkowski Mateusz
2m Vitek Jakub
3m Dawczyński Jakub
Klasa 3 dziewczynki
1m Moroz Wiktoria
2m Pietrzak Iga
3m Słapińska Anna
Klasa 3 chłopcy
1m Gembka Adam
2m Warzecha Kamil
3m Toporczyk Eryk
Grupa Masters
1m Majcher Mateusz
2m Drabik Rafał
3m Matuszyński Jakub
 
      

Rankingi - WTA i ATP

newsletter
Wpisz swój adres email i bądź na bieżąco.